Dasma Permetare | Search and Watch video

TubesFan - Addictive Video Search!

Register


Video search results: 1-50 of 68 for dasma permetare

DASMA TRADICIONALE PERMETARE (Traditional wedding south Albania)

Dasma përmetare, nën kujdesin dhe punën e veçantë të kryebashkiakut GILBERTO JAÇE dhe drejtorit të kulturës BLEDI MANE 22 Prill 2012 E Diell në Top channel A...

youtube.com
Shyhrete Behluli -  Dasma e dajes

Shyhrete Behluli - Dasma e dajes

dailymotion.com
Dasma Permetare  pj 2.

Tradita Permetare e dasmave, by Pellumb Kalaja.

youtube.com
SHYHRETE BELULI - DASMA E DAJES - Gezuar 2014 (Official Video HD)

Copyright © 2013 DritanOfficial ChannelAlbania | All rights reserved

dailymotion.com
Dasma Shqiptare - Potpuri

Albanian Wedding... by Merita & Shkelzen in Kenga Magjike 2004

dailymotion.com
Dasma Permetare pj 1.

Tradita Permetare e Dasmave by Pellumb Kalaja.

youtube.com
(PJESA 3)DASEM PERMETARE - LANDI EDHE ERMERINES ''PJESA 3""

(PJESA 3)DASEM PERMETARE - LANDI EDHE ERMERINES ''PJESA 3""

youtube.com
Dasma Shqiptare 2013 - Ja vlen ta shohesh

Dasma Shqiptare 2013 - Ja vlen ta shohesh

dailymotion.com
Dasma Permetare  pj 3.

Tradita Permetare e dasmave by Pellumb Kalaja.

youtube.com
Aferdita Demaku  Dasma

Aferdita Demaku Dasma

dailymotion.com
Qyteti i Permetit Alket Nicka ( Dasem Permetare Live )

Qyteti i Permetit Alket Nicka live te bar lulishtja,

youtube.com
Gjeto Luca - Dasma Shqiptare

dailymotion.com
DASMA E MEDES

Wedding Medush

dailymotion.com
Dasma  Permetare  pj.4.

Tradita permetare e dasmave, by Pellumb Kalaja.

youtube.com
Mira Bregu& Armaldo Kllogjeri-Dasma Malesorit

Mira Bregu& Armaldo Kllogjeri-Dasma Malesorit

dailymotion.com
Rovena Stefa - Dasma Potpuri

Rovena Stefa - Dasma Potpuri

dailymotion.com
Nusja ne valle Permeti

Nje kenge tradicionale Permetare qe kendohet neper dasma.

youtube.com
04 Korab Jetishi - Dasma jon e Madhe

Korabi Live – Boll E mirë

dailymotion.com
Dasma Tradicionale Permetare

Nga emisioni i Top Channel.

youtube.com
(PJESA 4) DASEM PERMETARE - LANDI EDHE ERMERINES

(PJESA 4) DASEM PERMETARE - LANDI EDHE ERMERINES.

youtube.com
Aferdita Demaku  Dasma WWW.SHQIPET.EU

Aferdita Demaku Dasma WWW.SHQIPET.EU

dailymotion.com
Dasma Permetare Live ne Top Channel

E diell.

youtube.com
Rajmonda Aliaj - Sa lezet dasma e madhe (Official Video HD)

Rajmonda Aliaj - Sa lezet dasma e madhe (Official Video HD)

dailymotion.com
DASEM PERMETARE - LANDI EDHE ERMERINES ''PJESA 2""

DASEM PERMETARE - LANDI EDHE ERMERINES ''PJESA 2""

youtube.com
Afrim Muqiqi - Dasma

Film Shqip ENTERTAINMENT

dailymotion.com
Nje remix me kenge permetare..!

Permeti me kenget e tij shume te bukura gjithmone na argeton dhe sjell momente te gezueshme..!

youtube.com
Qyteti i Permetit Alket Nicka ( Permeti dasem harem )

Keti dhe Grupi,Live Dasem Permet,Osman Aga,Picirika,Shami e beqarit,bar lulishte,

youtube.com
ANSAMBLI KOMBËTAR SHOTA - DASMA E OPOJËS

ANSAMBLI KOMBËTAR SHOTA - DASMA E OPOJËS

dailymotion.com
BLERINA BALILI O NENE PERMETARE LIVE REC DJ JOLDI PER DASMA 2012

WEB http://djjoldi.wix.com/fier WEB http://djjoldi.weebly.com/ lLIKE https://www.facebook.com/dj.joldi?ref=tn_tnmn LIKE http://www.facebook.com/joldidj LIKE ...

youtube.com
Gili - Dasma me Familje (Official Audio 2014)

Nga Albumi me i ri 2014: Si torta e marteses

dailymotion.com
Kenge popullore Permetare nga Vellezerit CURRI

Kenge popullore Permetare me klarineten e mjeshtrit te madh: LAVER BARIU, kenduar nga vellezerit CURRI.

youtube.com
putpuri permetare

putpuri dasme me laver bariun.

youtube.com
Permeti - Albania, Hodha nje lule ne ferre

Hodha nje lule ne ferre! Kjo eshte nje nga kenget e bukura Permetare qe nuk ka gezim familjar, dasma, fejesa, gosti, ditlindje etj etj qe te mos kendohet. Nj...

youtube.com
"Këngët e zemrës" - Dokumentar mbi folklorin e Përmetit

Dokumentar që synon të paraqesë folklorin e pasur të qytetit të Përmetitt, 1988. Kaba, "Çupë 16 vjeçe", "Penxherenë e zotërisë sate", Hafiza Leskoviku - "Dol...

youtube.com
Kenge popullore Permetare (kolazh)

Klarinete: Josif Shukallari Fizarmonike: Sefer Rabo Kendon: Alban Zeqiri & Luljeta Ilia.

youtube.com
Kenge Permetare nga Alban Zeqiri & Jarek Muço

Kenget Permetare nje thesar i folklorit tone.

youtube.com
Shpetim Levendi dhe Sulejman Lame - Hapma Deren (Popullore Permetare)

Nje kaba e mrekullushme...Ndiqeni videon per te degjuar melodine e mrekullueshme te klarintes permetare dhe kengetaret e ketij qyteti...:)

youtube.com
kenget permetare 3 x264

youtube.com
Kolazh me Keng Permetare

youtube.com
Permeti im i Dashur

youtube.com